Soutěže

Soutěž barev

probíhá na naší škole již několik let a je velmi oblíbená. Každý z žáků školy je v jednom družstvu. V každém družstvu jsou žáci od 1. až do 9. třídy.

Družstva jsou čtyři: červení, žlutí, zelení a modří a soutěží mezi sebou. Každý měsíc jsou žákům přidělovány body za "dobré skutky"  za pomoc spolužákům, učitelům, za dobrou práci, za dobré chování, za sběr papíru, sběr kaštanů a pod.

V den slavnosti "Rozloučení s deváťáky" jsou vyhlášeny výsledky této soutěže a žáci z nejlepšího družstva i nejlepší žáci z ostatních družstev získávají zajímavé odměny.

Vyhodnocení soutěže barev 2018-2019

Vyhodnocení 2018-2019

Pořadí soutěžících dle družstev

Sběr 2018-2019

Ve škole  pořádáme pravidelně i další soutěže, jako je čtenářská soutěž, recitační soutěž, pěvecká soutěž, sportovní turnaje  a pod.

Oblíbený je i projektový den "Závod hlídek", ve kterém se soutěží v takových disciplínách, jako je ochrana přírody, orientace v terénu, fyzická zdatnost, postřeh, první pomoc při úrazu a ochrana zdraví, práce s mapou a turistické značení, znalost dopravních značek a předpisů, ochrana lidí za mimořádných situácí - např. únik plynu z chemičky a pod.