Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěže

Soutěž barev

probíhá na naší škole již několik let a je velmi oblíbená. Každý z žáků školy je v jednom družstvu. V každém družstvu jsou žáci od 1. až do 9. třídy.

Družstva jsou čtyři: červení, žlutí, zelení a modří a soutěží mezi sebou. Každý měsíc jsou žákům přidělovány body za "dobré skutky"  za pomoc spolužákům, učitelům, za dobrou práci, za dobré chování, za sběr papíru, sběr kaštanů a pod.


V den slavnosti "Rozloučení s deváťáky" jsou vyhlášeny výsledky této soutěže a žáci z nejlepšího družstva i nejlepší žáci z ostatních družstev získávají zajímavé odměny.

Soutěž barev duben 2019

 

Ve škole  pořádáme pravidelně i další soutěže, jako je čtenářská soutěž, recitační soutěž, pěvecká soutěž, sportovní turnaje  a pod.

 

Oblíbený je i projektový den "Závod hlídek", ve kterém se soutěží v takových disciplínách, jako je ochrana přírody, orientace v terénu, fyzická zdatnost, postřeh, první pomoc při úrazu a ochrana zdraví, práce s mapou a turistické značení, znalost dopravních značek a předpisů, ochrana lidí za mimořádných situácí - např. únik plynu z chemičky a pod.

 

 

 

Příspěvky

Recitační soutěž 2019

8. 2. 2019

 

Bouldering

22. 3. 2018

Školní Boulder pohár ve Slaném

 

Recitační soutěž

22. 3. 2018

 Soňa Březinová vyhrála ve své věkové kategorii 3. místo. Blahopřejeme.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Soutěže | Fotografie: soutěž